Yhteystiedot

Projektipäällikkö
Itkonen Laura
044 718 3979
laura.itkonen@kuopio.fi  


Palvelutuottajaksi hakeutuminen:
Aikuissosiaalityön ja työllistymispalveluiden päällikkö
Oksanen Pirjo
044 718 1711
pirjo.oksanen@kuopio.fi
Kuopion kaupunki
PL 228
70101 Kuopio
 

Kuopio (pl Nilsiän alue)

Postiosoite: PL 227, 70101 Kuopio

Käyntiosoitteet:
Kuopio: Sairaalakatu 2 (ent. Valkeisen sairaala)
Karttulan alue: Vastaanotto sopimuksen mukaan virastotalolla, Kissakuusentie 6


Kehittämiskoordinaattori
Vidgren Mari
044 718 3982
mari.susanna.vidgren@kuopio.fi
 

Palveluohjaajat

Päivystävän palveluohjaajan tavoitat parhaiten joka arkipäivä, klo 13.00 -14.00, puhelinnumerosta  044 718 38 33.

Haataja Arja
044 718 3967
arja.haataja@kuopio.fi

Koivisto Eeva
044 718 3993
eeva.koivisto@kuopio.fi


Työhönvalmentajat

Pennanen Leena
044 718 3980
leena.pennanen@kuopio.fi

Tuovinen Eija
044 718 3994
eija.tuovinen@kuopio.fi

Vartiainen Helena
044 718 3966
helena.vartiainen@kuopio.fi

Yritysyhteistyökoordinaattorit

Kuikka Anssi
044 718 1858
anssi.kuikka@kuopio.fi

Martikanen Merja
044 718 3974
merja.martikainen@kuopio.fi

 

Siilinjärvi, Maaninka ja Nilsiän alue

Postiosoite: Isoharjantie 6, 71800 Siilinjärvi

Käyntiosoitteet:
Isoharjantie 6, Siilinjärvi, rakennus S1 (Yrityskeskus Innocum)
Vastaanotto Maaningan kunnantalolla sopimuksen mukaan, Maaningantie 32
Vastaanotto sopimuksen mukaan virastotalolla, Nilsiäntie 78

Kehittämiskoordinaattori
Vartiainen Helena
044 718 3966
helena.vartiainen@kuopio.fi

Palveluohjaaja, tiiminvetäjä
Hippi Niina
044 718 3978
niina.hippi@kuopio.fi

Työhönvalmentaja, palveluohjaaja
Rauniomäki Kati
044 71 83977
kati.rauniomaki@kuopio.fi

 

Suonenjoki ja Rautalampi

Postiosoite: PL 227, 70101 Kuopio

Käyntiosoitteet:
Sairaalapolku 3, Suonenjoki
Vastaanotto Rautalammin kunnanvirastolla sopimuksen mukaan, Kuopiontie 11
 

Kehittämiskoordinaattori, tiiminvetäjä
Vartiainen Helena
044 718 3966
helena.vartiainen@kuopio.fi

Palveluohjaaja/työhönvalmentaja
Hassinen Eeva-Liisa
044 718 3995
eeva-liisa.hassinen@kuopio.fi
 

 

Tuusniemi

Postiosoite: PL 227, 70101 Kuopio

Käyntiosoite: Vastaanotto kunnantalolla sopimuksen mukaan, Keskitie 22

Kehittämiskoordinaattori
Vartiainen Helena
044 718 3966
helena.vartiainen@kuopio.fi

Palveluohjaaja, työhönvalmentaja
Koivisto Eeva
044 718 3993
eeva.koivisto@kuopio.fi

Yritysyhteistyökoordinaattori
Martikanen Merja
044 718 3974
merja.martikainen@kuopio.fi